3 Ağustos 2010 Salı

SANAL ALEMDEN GERÇEK HAYATIMA AKAN İKİ YÜREKHer zaman derim, şu internet doğru düzgün kullanılınca harika bir şey diye.
Blogda yazmaya başladıkdan sonra sanal da olsa öyle güzel dostluklar edinmeye, öyle güzel yürekler tanımaya başladım ki. 31 Temmuz günü bu sanal dünyadan iki harika yürek gerçek hayatımda da yerlerini aldılar.

Blogcuda yazdığım günlerden beri blog arkadaşlığı yaptığım ve hep tanışmayı istediğim çok sevgili Selma hanımdan uygunsanız tanışalım teklifi aldım.
Uygun olmasam bile uygunluk yaratacağım bu teklifi seve seve kabul ettim tabiki.
Sevgili Selma hanım Cumartesi günü Üsküdar' daki buluşmamıza güzel ve zarif kızı Gizem'cik ile gelmişti. Mutluluğum ikiye katlandı yani.
Katibim kafenin eşsiz boğaz manzarası karşısında iki saate yakın vakit geçirdik. Sanki yıllara dayalı masa sohbetlerimiz varmış gibi, sıkılmadan, çekinmeden, gayet sıcak, samimi ve keyifli geçti muhabbetimiz. Hatta ayrılmadan Salacak'da biraz yürüyüp fotoğraf bile çektik.


Selma hanım sanırım yazılarımdan İstanbul'u ne kadar çok sevdiğimi anlamışki nazik hediyesi ile de beni onikiden vurdu; İSTANBUL SOKAKLARI
101 Yazardan 100 Sokak
Kitabıma bugün servisde keyifli bir başlangıç yaptım. Bitirdikden sonra kitap hakkında daha da detaylı yazacağım tabiki.

Selma hanım, Gizem birşey biriktirmek istiyorum demişti ya hani, sanırım en güzel şey insan biriktirmek.

Sizin gibi içinin güzelliği dışına da vurmuş, güzel bakan, güzel gören, güzel yürekli insanlar biriktirebilmek en güzeli.

Sizi ve kızınızı tanımakdan çok mutlu oldum. Benim için çok güzel bir gün oldu.

Tekrar görüşmek üzere teşekkür eder, sevgilerimi sunarım.
İçtenlikle, Güngör.